Hegedűvel a nehéz sorsú diákokért

2013. április 18., címkék: szeretetszolgálat (mrsz), jótékonysági koncert, debreceni nagytemplom

Teltházas jótékonysági koncertet tartottak április 13-án a debreceni Nagytemplomban. A Magyar Református Szeretetszolgálat szervezésében Mága Zoltán világhírű hegedűművész lépett fel barátaival és egy harmincfős szimfonikus zenekarral. Az est bevételét határon túli és belföldi tehetséges, de nehéz körülmények között élő diákoknak ajánlották fel.

Jótékonysági koncert Nyírmeggyesen

2011. december 31., címkék: nyírmeggyes, adománygyűjtés, Gyülekezeti hírek, jótékonysági koncert

2012. január 8-án vasárnap, 14 óra 30 perctől jótékonysági koncertet tartanak a Nyírmeggyesi Református Templomban. Az  alkalmon közreműködik  a  Venite  együttes és  Blaskó Bernadett operaénekes.

Adventi koncert a Bethesdáért

2011. december 04., címkék: jótékonysági koncert, bethesda gyermekkórház, adománygyűjtés, Advent 2011

A Kereszytén Vezetők és Üzletemberek Társasága (KEVE) idén is megszervezi hagyományos adventi koncertjét, melynek bevételét ezúttal a Bethesda Gyermekkórház javára ajánlják fel.

Jótékonysági koncert a székesfehérvári Széchenyi utcai templomért

2011. szeptember 06., címkék: székesfehérvár, Gyülekezeti hírek, jótékonysági koncert

Október 2-án 18 órától jótékonysági koncertet tartanak Mikósa Erika közreműködésével a székesfehérvári Széchenyi utcai Református templomban, melynek bevételét az épület felújítására ajánlják fel.

Koncert és kiállítás a kolozsvári Kétágú orgonájáért

2011. június 08., címkék: jótékonysági koncert, kolozsvári kétágú templom

Áhítatnak, koncertnek és kiállítás megnyitónak adott otthont vasárnap a kolozsvári Kétágú templom. Az esemény fővédnöke Kelemen Hunor kulturális miniszter volt. A templom tornyainak restaurálása már megkezdődött és a 18. századi orgonát is meg szeretnék újítani.

Jótékonysági koncert a Bethesda Gyermekkórház javára

2011. május 23., címkék: deák téri evangélikus templom, bethesda gyermekkórház, jótékonysági koncert

Május 29-én 18 órakor jótékonysági koncertet tartanak Budapesten, a Deák téri evangélikus templomban. A koncert bevételéből a Bethesda Gyermekkórház gyógyító szolgálatát támogatják.

Jótékonysági koncert a Kálvin téren

2010. december 15., címkék: budapest-kálvin tér, Hírek, jótékonysági koncert

Szeretettel várnak minden érdeklődőt a Kálvin Téri Református Általános Iskola Énekkarának jótékonysági koncertjére, a református templomba.

Jótékonysági koncert a Bethesda javára

2010. október 08., címkék: bethesda gyermekkórház, jótékonysági koncert

Laki Krisztina operaénekesnő nemzetközi mesterkurzusának zárókoncertjére várják az érdeklődőket.

Jótékonysági koncert a Szilágyi Dezső téri templomban

2010. október 06., címkék: Gyülekezeti hírek, budapest-buda, Hírek, jótékonysági koncert

A Szilágyi Dezső téri református templomban jótékonysági koncertet tartanak október 29-én.

Jótékonysági koncert a Bethesda javára

2010. szeptember 09., címkék: jótékonysági koncert, Hírek, bethesda gyermekkórház

A Bethesda Gyermekkórház javára ad koncertet Gárdonyi Hajna és Karasszon Dezső október 1-jén, pénteken este hat órától.

Jótékonysági operaest koreai fellépőkkel

2010. július 29., címkék: jótékonysági koncert, budapest-kálvin tér, Hírek, budai

A düsseldorfi koreai presbiteriánus gyülekezet missziós csoportja profi operaénekesekkel jótékonysági koncertet ad diakóniai szolgálatok támogatására.